Bakırköy Kurye fiyat öğrenmek için
Fiyat Hesaplama Aracı`nı kullanabilirsiniz.
motorlu kurye

Bakırköy ve yakınında moto kurye maliyetlerini düşürerek sizlere bütçenizi zorlamadan en ekonomik en güvenilir en hızlı teslimat hizmetini sunmaktayız. Bakırköy çevresinden İstanbul'un tüm ilçelerine ve yakın sınır illere bireysel ve kurumsal motorlu kurye hizmeti vermekteyiz.

Bakırköy Kurye - Normal : Maksimum 180 (dk).
Çağrı merkezimizi arayıp kaydınızı oluşturduktan sonra operasyon ekibimiz bulunduğunuz yere yakın olan motorlu kuryemizi size yönlendirir. Gönderinizin süresi sipariş bırakılan saat ve dakikada başlar garanti edilen süre içerisinde tamamlanır.

Bakırköy Kurye - Acil : Maks. 90 (dk).
Çağrı merkezimize sipariş oluşturduğunuz zamandan itibaren operasyon birimimiz bulunduğunuz adrese en yakın moto kuryeyi adresinize yönlendirir. Kayıt saatinden itibaren süre başlar ve verilen sürede teslimatı gerçekleştirilir.

Bakırköy Moto Kurye - Vip : İstanbul bölge içi en fazla 60 (dk) içerisinde gönderiniz alınır ve teslim edilir. Gönderi kaydı oluşturduğunuz anda operasyon kadromuz bulunduğunuz adres yakınındaki motorlu kuryeyi adresinize gönderir. Tecrübeli motorlu ekibimiz sayesinde gönderdiğiniz evrak ya da paket güvenli ve hızlı bir şekilde alıcıya ulaşır.

Bakırköy Moto Kurye - Kiralık: İstanbul içi yoğun kurye kullanan firmaların maliyetini düşüren bir hizmettir. Kiralık verilen kuryenin tüm sosyal hakları ve giderleri firmamız tarafından karşılanıp siz faliyet alanınız dışına çıkmadan bu hizmetten yararlanmış olursunuz. Kiralık kuryenin kaza ve hastalık gibi buna benzer işe gelmeme durumlarında firmamız bünyesinden başka bir kurye yönlendirilir.

Bakırköy; İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan ilçedir. İstanbul'un batı yarısında, Çatalca Yarımadası üzerinde, Marmara Denizi'nin kuzeydoğu sahillerinde yer alır. 1926 yılında kurulan Bakırköy İlçesi, 1992'de bugünkü sınırlarına ulaşmıştır. İlçeyi batıdan Küçükçekmece , kuzeyden Bahçelievler, kuzeydoğudan Güngören ve doğudan Zeytinburnu ilçeleriyle, güneyden Marmara Denizi çevrelemektedir.

 

 

©

iletişim

Tersane Caddesi Bakır Sokak No:12 Kat:2
Karaköy, Istanbul
0212 235 00 18
info@kuzeykurye.com.tr

Positive SSL