• E-MAİL

    [email protected]

  • İLETİŞİM

    0212 235 00 18

  • ÇALIŞMA SAATLERİ

    PZTS - CUM 08:30 - 18:00

12

Eyl

2019

Gayrettepe Moto Kurye

By, Bölgeler Yorumlar: no comments

Gayrettepe kurye hizmeti verdiğimiz bölgeler arasında yer almaktadır. Gayrettepe bölgesinde 2005 yılından beri Kuzey Kurye olarak moto kurye hizmeti vermekteyiz.

Gayrettepe motorlu kurye ile taşımacılık ihtiyacınız için 0212 235 00 18 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz yere en yakın motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde kuryemiz tarafından adresinizden teslim alınacaktır. Gayrettepe bölgesinden olacak gönderi ücretini 0212 235 00 18 nolu telefon numaramızı arayarak gönderinizin boyutu, türü, gönderi şekliniz ve göndereceğiniz bölgeye göre fiyat alabilirsiniz.

Firmamız Kuzey Kurye İstanbul içerisinde ilçeden ilçeye, mahalle mahalle motorlu kurye hizmeti vermektedir. Kuzey kurye, içinde bulunduğu sektörde yaşanan aksaklıkları gidermek için kurulmuş, hızlı, güvenilir, hizmet kalitesinden ödün vermeyen, kadrosunda profesyonel elemanları barındıran bir firmadır.

Firmamız; Gayrettepe’da, uygun, güvenli, expres ve en hızlı moto kurye hizmetini 7/24 sağlamaktadır. Bunların dışında yine Kuzey Kurye olarak Gayrettepe’da gece kurye, acil kurye, vıp kurye ve acil ilaç kurye hizmetlerinide vermektedir.

Firmamız, İstanbul ili içerisinde kanun ile taşınması yasaklanmamış, kurye elemanının güvenliğini tehlikeye düşürmeyecek şekilde Zarf, Promosyon ürünleri, dosya, numune, küçük paketler ve orta boy paketler ile her türlü gönderiyi taşımakta ve isim imza karşılığı teslim etmektedir. Firmamız ile her türlü dosya, zarf, broşür, numune, promosyon ürünü, paket vb… her türlü gönderiyi çok ekonomik fiyatlarla etkili ve kaliteli bir şekilde gönderebilirsiniz.

Devamlı olarak gönderileriniz oluyor ise Kuzeykurye olarak Abone sistemimize davetlisiniz böylelikle gönderileriniz çok daha uygun fiyatlarla taşınacak ve kurumunuzun gide

rlerini düşürebileceksiniz sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız.

ABONELİK sistemi detaylı bilgi için 0212 235 00 18 irtibat numaramızdan arayabilirsiniz.

tags :   

Call Now ButtonHemen Ara
Open chat
7/24 Destek
Merhabalar, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by