Kuzey Kurye, marka olarak sektörde yeni bir firma olmasına rağmen kısa zamanda müşteri portföyünü genişletip yaygın bir hizmet ağı oluşturmuştur. Gerek yeni müşterilerimiz gerekse geçmişten günümüze çalıştığımız müşterilerimiz bizim sıradan bir kurye firması olmadığımızı fark etmişlerdir. Kuzey kurye olarak çalışmalarımızda önem verdiğimiz sadece göndermiş olduğunuz evrağın adrese ulaşması değil, kaliteli ve özenle seçilmiş personel filomuzla güvenle taşınmasıdır.

Kuzey Kurye, İstanbul içerisine ve çevre illere gönderdiğiniz evraklarınızı tecrübeli moto kurye ekibimiz ile, hızlı ve güvenli bir şekilde alıcıya ulaştırmayı planlar. İş politikasında önce karşılıklı güven prensibini yerine getirmeyi başaran firmamız, sizin için en uygun teklifleri hazırlayarak sizi hem zamandan hem de maddi külfetten kurtarmayı amaçlar.
 
Kurye sektöründe yaşanan birçok aksaklığı tecrübe etmiş ve inovatif çözümler üretebilmiş ekibimiz ile 7/24 çalıştığımız firmalar ile iletişim halinde; günlük, haftalık ve aylık programlar oluşturarak, yoğun tempoda aksaksız hizmet vermekteyiz.
 
Karaköy'ün merkezinde bulunan ofisimizden, sahada olan kuryelerimizi ve evraklarınızı dijital ortamda takip ediyor, sizler için en hızlı çözümleri üretmeye devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetinin en önemli geri bildirim olduğu sektörümüzde, abone sayımız ile ön plana çıkıyor, sizleri de abonelerimiz arasında görme arzusunu hissediyoruz.
 
Taşıyıcı firma olma sorumluluklarını yerine getirmekte profesyonel olan Kuzey Kurye, 'kazan-kazan' felsefesi ile size kazandırdıkça kazanmayı misyonu olarak belirlemiş, kazancın sadece maddi beklenti olmadığı bilinciyle iş ortaklarının memnuniyetini ilk sıraya koymuştur.
 
Gelin siz de iş ortağımız olun, abone fiyatlarından ve ekstra hizmetlerimizden faydalanın!
 
 
KUZEY KURYE tic. ltd. şti
kuzey kurye
 

iletişim

Tersane Caddesi Bakır Sokak No:12 Kat:2
Karaköy, Istanbul
0212 235 00 18
info@kuzeykurye.com.tr

Positive SSL