Moto Kurye fiyat öğrenmek için
Fiyat Hesaplama Aracı`nı kullanabilirsiniz.
motorlu kurye

acil kuryeİstanbul'un tüm ilçelerinde tecrübeli motorlu kurye filomuz vardır. :

Moto Kurye ( Motor Kurye, Motorlu Kurye )

Ekspres kurye ( Acil Kurye, Express Kurye )

Normal Kurye

VIP Kurye

Kiralık Kurye

 

 

Normal Moto Kurye

Normal Kurye İstanbul bölge içi maksimum 180 Dakika içerisinde alım ve teslimat yapar. Çağrı merkezimize sipariş bıratığınız anda operasyon birimimiz bulunduğunuz semtteki en yakın motorlu kurye'mizi adresinize yönlendirir.

Maksimum süre, herhangi olağan dışı durum ya da durumlar göz önüne alındığında motorlu kuryenin alıcıya ulaşacağı süredir. Motorlu kurye hizmetlerinin içerisinde gün içinde kullanabileceğiniz en uygun model, normal gönderim hizmetidir. 

Normal moto kurye hizmetinde görevli motorlu kurye ekibimiz, gönderiniz her nerede olursa olsun gideceği adrese ulaştırmak için sizden alır, ve belirtilen süre içerisinde alıcıya ulaştırır. Daha kısa süre içerisinde alıcıya ulaşması gereken gönderileriniz için ekspres moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ekspres / Acil kurye modelinde ise gönderileriniz alıcıya daha hızlı ulaştırılacak ve size zaman kazandıracaktır. Normal motorlu kurye ile en hesaplı motor kurye hizmetini sunmaktayız. İstanbul ve çevresine %20 indirim ile gönderileriniz teslim edilir.

 

Gönderilerinizi tecrübeli motorlu kurye ekibimiz ile güvenle gönderin!

 

Ekspres Moto Kurye

Ekspres kurye diğer adıyla (acil kurye) ile istanbul bölge içi maksimum 90 dakika içerisinde alım ve teslimat yapar. Çağrı merkezimize sipariş bıratığınız anda operasyon birimimiz bulunduğunuz semtteki en yakın motorlu kurye'mizi adresinize yönlendirir.

Maksimum süre, yaşanılabilecek olağan dışı durumlar göz önüne alındığında moto kuryenin alıcıya ulaşacağı süredir. 

Acil motor kurye modeli; telefonla bizi arayıp gönderi detaylarınızı bildirmeniz kadar kısa sürmese de, oldukça hızlıdır. İstanbul trafiğini örnek olarak aldığımızda, gönderinizin 90 dakika içinde alıcıya ulaşmış olması sizin işinize ne kadar önem verdiğinizi iş ortaklarınıza gösterir niteliktedir. Sizin kazanmanız bizi mutlu eder! Bu sebeple acil olan gönderilerinizi oldukça hızlı motorlu kurye ekibimiz ile varacağı yere teslim ederek, sizi ve iş ortaklarınızı evrak alım/gönderim derdinden kurtarıyoruz. Acil kurye, zamandan tasarruf etmenizi sağlar. 

 

Gönderilerinizi hızlı ve güvenli moto kurye ekibimiz ile süratle gönderin!

 

VIP Moto Kurye

İstanbul bölge içi maksimum 60 (dk) içerisinde alım ve teslimat yapar.

Çağrı merkezimize sipariş bıraktığınız takdirde Operasyon birimimiz bulunduğunuz semte en yakın motorlu kurye'mizi adresinize yönlendirir.

Gönderinizin süresi sipariş bırakılan saat ve dakikada başlar, garanti edilen süre içerisinde alım ve teslimatı yapılır.

 

Kiralık Moto Kurye

İstanbul içi yoğun kurye kullanan firmaların maliyetini düşüren hizmettir.

Kiralık verilen moto kuryenin tüm sosyal hakları ve gideri firmamız tarafından karşılanıp siz faaliyet alanınız dışına çıkmadan bu hizmetten yararlanmış olursunuz.

Kiralık kuryenin kaza ve hastalık gibi buna benzer işe gelmeme durumlarında firmamız bünyesinden başka moto kurye yönlendirilir.

 

Eğer uygun (ucuz) kurye ile evrak göndermek istiyorsanız, gönderinizi Kuzey Kurye ile 'normal kurye' tarifesi üzerinden gönderebilir ve bütçenizi koruyabilirsiniz.

Ayrıca sistemimize kayıt olup, abone fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Moto Kurye fiyatlarımız abone olduğunuz takdirde şirketinize %20 indirim sağlar ve Istanbul'un tüm ilçelerinde gönderileriniz indirimli fiyatlar ile taşınır.

 

TARİHÇE

 Eskiden kuryecilik posta dağıtımları ile birlikte başlamış, akabinde gazete dağıtımı ve kıymetli eşya taşımacılığı ile devam etmiştir. Bu süreçte kurye sektörü hızla ilerlemiş, kurye sistemi şirketlere sürat yani vakit, bununla birlikte nakit kazandırmıştır.

Kuryeler, günlük posta hizmetleri için isteğe bağlı olan hız, güvenlik, izleme, imza, uzmanlık ve ekspres servislerin bireyselleştirilmesi ve hızlı teslimat süreleri gibi özelliklerle sıradan posta hizmetlerinden ayrılırlar. Kurye servisleri prim ödemesi olarak genellikle standart posta servislerinden ayrılırlar ve kullanımları normalde bu özelliklerden bir veya daha fazlasının maliyeti garanti edecek kadar önemli olduğu düşünülen paketlerle sınırlıdır.

Eski tarihe göre koşucular, at sırtında gezici güvercinler ve bisikletçiler ile zamanında mesajlar gönderilirdi. Mekanik kurye servislerinin getirilmesinden önce, yaya kuryeler fiziki olarak hedeflerine ulaştı. 2016'dan itibaren, M.Ö. 490'da Yunanlıların Maraton'dan Atina'ya olan zaferi haberi getiren koşucu olduğu söylenen Pheidippides'in Antik Yunan mitolojik anlatımına dayanır. Ortaçağda, kraliyet mahkemeleri, genel paket posta işçilerinden biraz daha fazla ödenen kendi elçilerini tutmuşlardır.

 

motor kurye

hızlı kurye

 

 

©

iletişim

Tersane Caddesi Bakır Sokak No:12 Kat:2
Karaköy, Istanbul
0212 235 00 18
info@kuzeykurye.com.tr

Positive SSL